MPK Gniezno

03/06/2016

Dodatkowe autobusy na festyn rodzinny w dniu 5 czerwca 2016r.

 NIEDZIELA 05.06.2016 R.

DARMOWE AUTOBUSY NA FESTYN RODZINNY -PLAĆ ŚW. WOJCIECHA ORAZ KONCERT LIBERA

  1. WINIARY --- OS. USTRONIE --- OS. TYSIĄCLECIA – JEZIORNA

LEDNICKA I

14:45   

15:30   

17:00   

18:00   

19:20

LEDNICKA II

14:46

15:31

17:01

18:01

19:21

GDAŃSKA III

14:48

15:33

17:03

18:03

19:23

CHUDOBY

14:50

15:35

17:05

I

19:25

BUDOWLANYCH III

14:51

15:36

17:06

I

19:26

BUDOWLANYCH II

14:52

15:37

17:07

I

19:27

BUDOWLANYCH  I

14:53

15:38

17:08

I

19:28

ROOSEVELTA III

14:55

15:40

17:10

I

19:30

ROOSEVELTA II

14:56

15:41

17:11

I

19:31

ROOSEVELTA I

14:58

15:43

17:13

I

19:33

JEZIORNA

15:04

15:49

17:19

18:13

19:39

 

  1. PUSTACHOWSKA --- WITKOWSKA --- JEZIORNA

PUSTACHOWSKA

15:40   

19:30   

PUSTACHOWSKA I

15:41

19:31

PUSTACHOWSKA II

15:42

19:32

PUSTACHOWSKA III

15:43

19:33

WITKOWSKA I

15:48

19:38

WITKOWSKA II

15:49

19:39

WITKOWSKA III

15:50

19:40

WITKOWSKA IV

15:51

19:41

WITKOWSKA V

15:53

19:43

WITKOWSKA VI

15:54

19:44

WITKOWSKA VII

15:55

19:45

JEZIORNA

16:00

19:50

 

3. POWRÓT Z JEZIORNEJ

DO PUSTACHOWSKA PRZEZ: WITKOWSKA*

JEZIORNA

18:00

19:40

DO LEDNICKA PRZEZ: ROOSEVELTA, BUDOWLANYCH

JEZIORNA

17:30

18:30